הרשמו לבלוג וקבלו התראה למייל בכל פעם שמתפרסם פוסט חדש !

מה הקשר בין כסף לבריאות? (מאד מעניין!)

כמות עצומה של דולרים

גם דולרים זה בריא. במיוחד כשהם מגיעים בחבילות שמנות של שטרות של 100$…

היום נדבר על נושא שבשבילי הוא חדש יחסית (שמעתי עליו לפני כחודשיים) ומאד מעניין.
נתחיל כרגיל בעדות האישית הבאה שמצאתי ברשת :
(מדובר באדם שרכש מכשיר ליצירת מי כסף ושלח את סיפור ההצלחה שלו לחברה שמיצרת את המכשיר).

"בחודש נובמבר 2009 הייתי בארוחת בוקר בבית קפה ודברתי עם חבר על אתגרי הבריאות שלו, בלי לשים לב לכך שמישהי הקשיבה לשיחה.
אחרי שהחבר שלי עזב, היא פנתה אלי ושאלה אותי אם אני מכיר משהו שיכול לרפא MRSA*.
אמרתי לה שאני מכין משהו שיכול לעזור. היא סיפרה לי שבעלה היה רופא ושהיה לו MRSA. אני הצעתי לתת לה קצת מי כסף ביום שלמחרת.
כשהגעתי לבית האבות שלהם ופגשתי אותה היא הייתה מאוד נסערת. הרופאים שמשגיחים על בעלה אמרו לה מוקדם יותר באותו בוקר שהיא צריכה לתת לו ללכת כי כבר לא היה יותר שום דבר שהם יכולים לעשות בשבילו, ושהם מפסיקים עם כל התרופות שלו.
הייתה לו גם צינורית האכלה.
אמרתי לה שאני לא יכול להגיד לה מה לעשות למענו, אבל אני יכול להגיד לה מה אני הייתי עושה למען עצמי אם אני הייתי באותו המצב. נתתי לה בקבוק טפטפת של מי הכסף ואמרתי שאם הייתי במקומו הייתי שם שתי הזלפות של מי כסף מתחת ללשון שלי בכל שעה, כל עוד הייתי ער, ושביום למחרת, ובכל יום לאחר מכן, הייתי עושה את זה בכל שעתיים בזמן שאני ער, ושאם היה לי צינור האכלה הייתי מוזג כף אחת אל הצינור שלוש פעמים ביום.
לאחר ארבעה ימים היא התקשרה ואמרה שהם בדקו אצלו מחדש MRSA והתוצאה יצאה שלילית.
היא הייתה מאושרת עד הגג!
אני חושב שכולם צריכים להחזיק מחולל מיקרו חלקיקים של מי כסף".
קית' מאוקלהומה

T. K. Keith, Oklahoma

* MRSA – חיידקי מסוג סטאפילוקוקוס זהוב שפתחו עמידות נרחבת כנגד אנטיביוטיקה. חיידקים אלה עמידים לכל סוגי הפניצילין והצפלוספורין שהן התרופות המיועדות לטיפול בזיהומים שנגרמים על ידיהם. על פי הערכה שניתנה בארצות הברית בשנת 2005, בארצות הברית מתים בין 800 ל- 955 אנשים בשנה מזיהומים שיוצרים חיידקים אלו (מתוך ויקיפדיה).

ועוד עדות מתוך אותו אתר:

"קוראים לי ג'רי ואני גר באזור פורטוורת-דאלאס שיש הקוראים לו מרכז האלרגיה העולמי.
אני בטוח שמקומות אחרים אימצו את אותה התווית, אבל בלי קשר אני באופן קבוע נהגתי להפסיד שבוע עבודה בכל אביב וסתיו בשל אלרגיות.
בדרך כלל הרופא שלי היה רושם לי חפיסת אנטיביוטיקה כדי לגרום לי לחזור לעצמי. גם לאחר שיצאתי לפנסיה המשכתי צריכה של כמה חפיסות אנטיביוטיקה בשנה.
לפני קצת יותר משנה וחצי רכשתי את מחולל המיקרו חלקיקים של מי הכסף שלכם, והתחלתי לקחת מינונים מונעים תקופתיים דרך הפה, לפעמים על בסיס יומי ולפעמים על בסיס שבועי, אבל לא יותר מ-30 גרם בכל פעם.
כאשר התקפי התעטשות מתחילים אני מרסס את האף שלי במי כסף.
אני כבר לא צריך אנטיביוטיקה יותר !

לאשתי, מרתה, שלוקחת דרך הפה כ-30 גרם של מי כסף ביום, יש סיפור עוד יותר מדהים. במילותיה שלה:
לפני חמש עשרה שנים אבחנה אצלי הצרות תעלת עמוד השדרה המותני. היו לי כאבים בלתי פוסקים.
הרופא נתן לי זריקת קורטיזון, השפעה של זה נמשכה כשישה חודשים. אחר כך הכאבים חזרו. נאמר לי שניתוח הוא האופציה היחידה שלי.
אני חייתי עם הכאב עד שלפני שנה גיליתי את מי הכסף.
אני כבר כמעט ללא כאבים מאז."

ג'רי ס.

ג'רי ס.

 


 

 

 

 

 

Jerry C., Haltom City, Texas

מדובר למעשה במים מזוקקים שאליהם נוספים חלקיקים של כסף טהור ביחס של 15:1,000,000 (15 חלקיקי כסף על כל מיליון חלקיקי מים).
הנה עוד קצת הסבר (ציטוט מאמר במעריב – "מי כסף במקום אנטיביוטיקה" מאת רותי קדוש 10/02/03):

"משתקים את האנזים שמשמש לחילוף חמצן של חיידקים, נגיפים ופטריות
הכסף נחשב כאנטיביוטיקה של הרפואה הישנה. בעבר נהגו להניח מטבעות כסף בתוך כד חלב כדי שלא יחמיץ, ואף פותח מכשור שבעזרתו ניתן להכין בבית מי כסף קולואידיים, אך האנטיביוטיקה השכיחה את השימוש במי כסף."קולואיד כסף הוא התוצר של תהליך אלקטרו­מגנטי שסופח חלקיקים מיקרוסקופיים מחתיכת כסף לתוך נוזל. החלקיקים המיקרוסקופיים מסוגלים לחדור לגוף ולנוע בו בקלות רבה. קולואיד הכסף פועל כזרז שמשתק את האנזים המשמש לחילוף החמצן בגופם של חיידקים, וירוסים ופטריות וממית אותם. יצורים חד­תאיים אינם מסוגלים להתקיים בסביבה שבה מצוי כסף", מסביר ד"ר יוסף דיין, מומחה לרפואה פנימית מ"מרכז דיין לרפואה שלמה".לדבריו, מי כסף נמצאו יעילים בטיפול בזיהומים ויראליים חוזרים, בהם זיהומים בחלל הפה או במערכת העיכול, זיהומים בעיניים ועל העור, כמו יבלות ואקנה, ויש גם מחקרים על יעילותם של מי כסף בחיסול תאי סרטן. כיום הם משמשים לטיפול במחלות של בעלי חיים וצמחים שנגרמות על­ידי בקטריות, פטריות או וירוסים. מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) אישר את השימוש בתכשיר, והמחלקה לבדיקת רעילות בארה"ב הגדירה את מי הכסף כ "נעדרי רעילות כלשהי".הבעיה העיקרית היא בשימוש ממושך במי כסף, שאז עלולים להיפגע חיידקי המעיים הטובים. לכן ממליץ ד"ר דיין לצרוך במקביל יוגורט פרוביוטי או תכשירי אצידופולוס שמכילים חיידקים ידידותיים."

טוב, בהמלצה של חבר רכשתי בקבוק של מי כסף לפני כחודש ואני משתמש בכמות שהיא בערך כף או שתיים ליום.
משתמש זה אומר שאני מרשרש את בפה במשך כדקה ואז בולע.
הפעולה הזאת אמורה לשעות כמה דברים:
א. לחסל חיידקים לא ידידותיים שנמצאים בפה
ב. לחסל חיידקים לא ידידותיים שנמצאים במערכת העיכול
ג. להכניס לגוף חיידקים מתים (שחוסלו ע"י הרשרוש, ואז נבלעו) – דבר שיוצר מעין חיסון טבעי (חיסון הרי מבוסס על כך שמכניסים לגוף חיידק/וירוס מומת או מוחלש ונותנים לגוף להתגבר עליו. ברגע שהגוף מתגבר עליו פעם אחת הוא כבר יודע איך להתגבר עליו בפעמים הבאות).

עדין קשה לי להגיד אם יש לי תוצאות מיוחדות (מהסיבה הרגילה שאין לי – טפו טפו טפו – בעיות גופניות מיוחדות), אבל ברמת האינטואיציה/התחושה נראה לי שזה עובד יפה מאד (משהו חיובי קורה לי בגוף).
אז מה אתם אומרים?
שמעתם על זה?
מישהו מעוניין לנסות?

Comments

comments

דילוג לתוכן